Nico Rosberg má vlastní podcast. První rozhovor udělal s Berniem Ecclestonem

Ani dva roky po svém odchodu z formule 1 Nico Rosberg nepomýšlí na návrat k závodění. Místo toho už přijal jinou roli, když jako investor vstoupil do formule E. Do série, jíž hodně věří. Vidět je hodně rovněž v televizi, kde vystupuje jako expert. Mimo to se nedávno pustil do svého vlastního podcastu, který věnuje tématu úspěchu v profesním životě.


Dá se předpokládat, že hlavními účastníky jeho show budou zejména osobnosti z oblasti motorsportu. Od začátku září, kdy svůj podcast spustil, vyšly zatím jen dva díly. V úvodní epizodě se sešel s bývalým magnátem F1 Bernie Ecclestonem a ve více jak půl hodinovém rozhovoru se věnovali tématům současné politiky královny motorsportu, úspěchům pod jeho vedením nebo i tomu, co si myslí o přestupu Daniela Ricciarda do Renaultu.

Ve druhé epizodě už Rosberg zamířil směrem k elektromobilitě, když si povídal se zakladatelem formule E Alejandrem Agagem o vzniku šampionátu elektrických formulí, o dalších cílech série nebo Španělově začátcích manažerování ve slavném anglickém fotbalovém klubu Queens Park Rangers.

Podcast Nika Rosberga lze odebírat na Spotify či iTunes.

Nepřehlédněte: NICO ROSBERG ŠÉFEM TÝMU NEBUDE: „MŮJ ČAS JE CENNĚJŠÍ“

Zdroj: Twitter Nika Rosberga

Napsat komentář