Tipujte stupně vítězů a vyhrajte luxusní hodinky Omologato

Kdo si hraje, nezlobí! Tipujte jezdce, kteří dojedou na stupních vítězů v závodech ePrix v Paříži, Berlíně, Curychu a New Yorku a vyhrajte luxusní hodiny značky Omologato: Racing Red Black Edition.


V daných termínech vyberte pro dané závody složení na stupních vítězů. Za každé správně tipnuté umístění budete dostávat body jako samotní účastníci šampionátu – tedy 1. místo 25 bodů, 2. místo 18 bodů, 3. místo 15 bodů. Ten s největším počtem bodů na konci sezony obdrží hodiny Omologato od stejnojmenné společnosti, která je sponzorem týmu formule E Mahindra Racing. Pokud chcete tipovat, je důležité, abyste se registrovali do webu eFORMULE.cz zde. Hodinky do soutěže věnovala cestovní kancelář OneGPTickets, která mimo jiné pořádá zájezdy na závody Mistrovství světa vozů formule 1.

Přihlaste se do webu, nebo se registrujte

Tipy pro: Formule E 2018
Clock Error - Read the FAQ more more information
Race:
Pozice 1
Pozice 2
Pozice 3

Parametry hodinek:
Průměr: 43,5 mm
Materiál: Nerezová ocel
Barva ciferníku: Lesklá černá
Strojek: Japonský Quartz Chrono s prodlouženou životností baterie
Voděodolnost: 10 ATM
Sklo: Ploché kalené sklo
Řemínek:
Šířka: 22 mm
Materiál: Kůže s kontrastními švy
Barva: Černá
Ručičky: Hodinová a minutová ručička luminiscenční

Atraktivní zájezdy od OneGPTickets:

Velká cena Monaka – zájezd na pět dní 24.5. – 28.5.
Jak to probíhá

Ve čtvrtek večer nasedneme do moderního autobusu značky Mercedes a ráno v 9:00 hod jsme v Monaku. Po cestě budu informován o všech novinkách v F1 a nejen o nich. V pátek návštívím pit lane. Bomba je, že to bude zrovna v Monaku. Odpoledne se mimo jiné mohu těšit na párty, která mě čeká na trati v přístavu, kde se mohu potkat s hodně zajímavými lidmi. Jídlo a pití za normální lidské ceny, žádný stres. Do lepších a drahých resaturací stejně nepůjdu, protože mě tam ani nepustí. Zato se můžu jít kouknout, jak vypadají ženský, co na sobě nosí půl miliónu korun. Když i to mě přestane bavit, tak se půjdu vykoupat do moře. V předvečer Velké ceny si projdu klenot Azurového pobřeží – město Nice, kde mohu potkat některé členy týmů i samotné jezdce, kteří jsou zde ubytovaní. V neděli si užiju nejslavnější Grand Prix.

To nejdůležitější

Cena s dopravou, 2 noci ubytování se snídaní, s transfery do Monaka jen za 7 480 Kč
(plus počítejte s výdaji za vstupenku, která nepatří mezi nejlevnější – na tribunu stojí od 11 000 Kč, ale k dostání jsou i na stání za přijatelnější cenu 3 800 Kč. Z místa na stání pod hradem je krásný výhled nejen na okruh.)

Velká cena Francie – letecký zájezd na 4 dny 22.6. – 25.6.
Jak to probíhá

Ubytování v nádherném hotelu nedaleko pláží v Marseille. Zajištěn transfer z letiště do hotelu, dále pak na okruh Paul Ricard, který nepoznáte. Francouzi berou GP jako národní svátek – tolik atrakcí pro fanoušky F1 ještě neviděla. Těšit se můžete i na vynikající fracouzské snídaně.

To nejdůležitější

Cena s leteckou dopravou, 3 noci ubytování se snídaní, s transfery z hotelu na okruh jen za 13 560 Kč
(plus počítejte s výdaji za vstupenku – na tribunu od 9 000 Kč, místa na stání jsou již vyprodaná.)

Oba zájezdy s českým delegátem! Profesionální úroveň samozřejmostí.